GABDER

Gaziantep Akaryakıt Bayileri Derneği (GABDER) 3.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda kongreye katılan üyelerin tamamının oyunu alan Özcan Akcan, GABDER’in 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda, tek liste ile gidilen seçimlerin ardından kongreye katılan üyelerin tamamının oylarını alan Özcan Akcan, GABDER’in 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Genel Kurulun ardından yeni Yönetim Kurulu Üyeleri kendi arasında görev dağılımını da yaptı. Özcan Akcan’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı yönetim kurulunda Necmi Alpay ve Veli Kadooğlu Başkan Yardımcılığı görevine getirilirken, Zafer Karagülle Sayman Üyelik, Hüseyin Fakılı, İbrahim Yetkinşekerci, Turgay Koçer, Şerif Dalgıç, Mehmet Tiryaki de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Genel Kurulun ardından bir açıklama yapan Başkan Özcan Akcan, 1994 yılında kurulan GABDER’in Türkiye’nin ilk akaryakıt bayileri derneklerinden olduğuna işaret etti. Akcan, GABDER’in kurulduğu günden itibaren birlik ve beraberlik vizyonunu her geçen gün arttırdığına dikkat çektiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
”Mesleğin var olan saygınlığını daha da üst noktalara taşımak ve sektörün sorunlarına çözüm üretmek amacıyla bu meşakkatli ve bir o kadar da onur veren göreve arkadaşlarımla birlikte talip olduk. Bizlere bu görevi layık görerek destek veren tüm üyelerimize teşekkürü borç biliyorum. GABDER Gaziantep’te 120’ye yakın üyesi ile enerji sektörünün en önemli oyuncularını bünyesinde bulunduran önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Yeni dönemde tüm üyelerimizle birlikte sektörümüzü daha iyi yerlere getirmek için çalışmalar yapacağız. Gaziantep ve ilçelerinde bulunan tüm dernek üyelerini kapsayan bir iletişim ağı kurarak onlarla sürekli irtibat halinde olacağız. Sektörün sorunlarını sürekli olarak yakından takip edeceğiz ve çözüm noktasında hep birlikte mücadele edeceğiz:”

Tarih : 23.03.2015